OTEVÍRÁME KURZY STEPU

Otevíráme kurzy stepu (cloggingu) od začátečníků po zkušené stepaře. Tréninky probíhají v pondělí a ve středu na Praze 6 - Dejvicích. Online přihlášky jsou k dispozici na kurzy pro začátečníky. Pokud již máte zkušenost se stepem/cloggingem, kontaktujte nás a vybereme ideální úroveň kurzů pro Vás.


Přihláška pro děti (do 15 let) - ZDE

Přihláška pro dospělé (od 15 let) - ZDE


Před závazným přihlášením je možné si kurz ZDARMA vyzkoušet na první lekci.

Pro kurzy začátečníků stačí běžná sportovní obuv (není nutná stepová obuv s plechy). Na tréninky si vezměte pohodlné sportovní oblečení.


Průběžně otevíráme také workshopy stepu (cloggingu) pro zájemce, kterým nevyhovuje termín pravidelného kurzu nebo si chtějí clogging jednorázově vyzkoušet. Workshopy probíhají standardně ve formě tří lekcí (vždy 1h/týden) po dobu tří týdnů. Po absolvování workshopu je možné navázat na pravidelné kurzy. Workshopy probíhají na různých místech po Praze. Pro bližší info sledujte náš web a sociální sítě.
O nás

CARAMELKA – COUNTRY DANCE SHOW

Strhující country představení plné tance a rytmu. Živé vystoupení je kombinací tradičních a moderních country tanců, taneční virtuosity, precizní práce nohou a fascinujícím rytmem cloggingu (americký stepový tanec). Energie a nadšení mladých tanečníků vás strhne od první minuty. Program je plný silných momentů neuvěřitelné synchronizace tanečníků i sólových charismatických vystoupení. Originální a vzrušující taneční country show, které v Evropě ještě nebylo!

CARAMELKA je pravidelným hostem na nejrůznějších pódiích v Evropě. Svým tanečně-hudebním show roztleskala tisíce diváků v Čechách, Švýcarsku, Francii, Německu, Rakousku, Itálii, Polsku a na Slovensku. Již řadu let zpestřuje program na festivalech, plesech, bálech, městských festivalech, veletrzích, firemních a společenských akcích nebo při sportovních událostech.

V repertoáru najdete vedle klasické a moderní country, hlavně clogging – americký efektní country step, kankán, cheerleaders a stále populárnější irský step. Zařazováním živě interpretované hudby, divadelních a akrobatických prvků do tance se vystoupení stává opravdovou show. Svým mládím, nadšením a vysokou technickou úrovní tanečníci vtáhnou diváky „do děje“ od první minuty.

Program lze členit do jednotlivých tanečních vstupů o délce 10-20 minut nebo do uceleného tanečně-hudebního programu trvajícího 30-90 minut při počtu 4 až 14 tanečníků.

Skupina také realizuje vlastní, původní tanečně-hudební celovečerní představení, která jsou vhodná zejména na pódia divadel. Na poslední projekty STEP-A-TÓN , LET´S COUNTRY a STEPOSKOP jsou pozitivní ohlasy i z řad zahraničních odborníků.


Dále nabízíme:

V rámci vystoupení nabízíme možnost zapojení diváků do tance jednoduchou a zábavou formou.

Light show – efektní světelné show, vyžaduje speciální technické podmínky

Hudebně-taneční show taneční skupiny Caramelka a dámské kapely Country Sisters, vhodnou zejména na firemní večírky.

Celovečerní komponovaný program s kapelou, vhodný zejména na westernové akce, country bály a plesy.

Komponovaný pořad s Heidi Janků v délce 50 - 90 minut. Písničky jsou provázány tanečním vystoupením. Heidi nejen zpívá, ale i skvěle tančí společně s Caramelkou. Program je stavěný na firemní akce a akce pro děti.

Pro děti a mládež pořádáme kurzy stepu – cloggingu, úroveň začátečníci. Zájemci s vyššími znalostmi cloggingu, stepu či irského stepu se mohou přihlásit a po domluvě budou zařazeni do přípravky souboru Caramelka.