TANEČNÍ SKUPINA
CARAMELKA
 
  Taneční skupina Caramelka - Program na vaše akce Program
na vaše akce
      Taneční skupina Caramelka - Vystoupení s Heidi Janků Vystoupení
s Heidi Janků
 
Dle Vašich požadavků a přání připravíme výjimečnou taneční show, která zpestří Vaše společenské akce, jako jsou plesy, festivaly, koncerty, propagační kampaně, firemní party, bály, akce pro děti, televizní show, silvestrovské programy, výstavy, veletrhy apod.
     
Komponovaný pořad s Heidi Janků v délce 50 - 90 minut. Písničky jsou provázány tanečním vystoupením. Heidi nejen zpívá, ale i skvěle tančí společně s Caramelkou. Program je vhodný na firemní akce a akce pro děti, kde se Heidi může představit jako výborná moderátorka.
 
 
  Taneční skupina Caramelka - Program na míru Program
na míru

 
 
 
      Taneční skupina Caramelka - společná show s kapelou Country Sisters COUNTRY SHOW
s kapelou
Country Sisters
 
Pokud nemáte sami přesnou představu, jak by skladba programu měla vypadat, kontaktujte nás a my navrhneme optimální kombinace vstupů a choreografií tak, aby se divák bavil.
     
Jedinečná hudebně-taneční show taneční skupiny Caramelka a kapely Country Sisters
 
 
  Taneční skupina Caramelka - vystoupení až 30-ti stepařů na scéně Vystoupení
až 30-ti
stepařů
na scéně

 
 
      Taneční skupina Caramelka - Taneční kurzy cloggingu Taneční kurzy
stepu - cloggingu
 
Clog dance show (stepové představení ve stylu River dance) až se 30-ti stepaři na scéně. Na běžné akce je plně dostačující počet 6-12 tanečníků, ale do televizních zábavných pořadů, pokrytí rozlehlých tanečních scén či na výjimečné akce doporučujeme tuto propracovanou stepařskou show.
     
Kurzy stepu - cloggingu pro začátečníky od 13.9. 2012 od 16:45, mírně pokročilí od 17:45. Taneční sál ZŠ Emy Destinové, Českomalínská 35, Praha 6 - Dejvice.
Zájemci s vyššími znalostmi cloggingu, stepu či irského stepu se mohou hlásit na caramelka.info@email.cz nebo tel.: 603 163 462 a po domluvě budou zařazeni do přípravky vystupujícího souboru Caramelka.
 
 
  Taneční skupina Caramelka - Výuka Country tanců Výuka country tanců        
 
V rámci vystoupení nabízíme možnost Taneční školy, kde Vás naučíme několik jednoduchých country tanců a společně se pobavíme.
     
 
 

 
Zpět na hlavní stránku Caramelky